14 & Under - 75

  • 1st Place - Luis Acevedo of Florida

  • 2nd Place - Braydon Mitchell of Georgia

 

 

 

14 & Under - 80

  • 1st Place - Nathan Payton of Georgia

  • 2nd Place - Bryson Terrell of Tennessee

  • 3rd Place - Maddox McArthur of Georgia

  • 4th Place - Hayden Santora of Georgia

  • 5th Place - Myles Ramer of Texas

  • 6th Place - Josh Miller of North Carolina

14 & Under - 85

  • 1st Place - Evan Seng of Indiana

  • 2nd Place - Roman Lermer of Florida

  • 3rd Place - Evan Valenzuela of Georgia

  • 4th Place - Durben Carpenter of Georgia

  • 5th Place - Alex Ropski of Tennessee

  • 6th Place - Virginia Foard of Virginia

14 & Under - 90

  • 1st Place - Jermaine (NO) Peace of South Carolina

  • 2nd Place - Ty Tice of South Carolina

  • 3rd Place - Coy Hammack of Indiana

  • 4th Place - Joseph Liescheski of Texas

  • 5th Place - Gage Wiggins of Florida

  • 6th Place - Tyler Washburn of Florida

14 & Under - 95

  • 1st Place - Mekhi Neal of Maryland

  • 2nd Place - Owen Rawls of Virginia

  • 3rd Place - Alec Robeson of Texas

  • 4th Place - Brandt Fajerman of North Carolina

  • 5th Place - Oliver Howard of Alabama

  • 6th Place - Konlin Weaver of Georgia

14 & Under - 100

  • 1st Place - Joseph Morris of South Carolina

  • 2nd Place - Davis Freeze of North Carolina

  • 3rd Place - Luke Newton of Texas

  • 4th Place - Connor Warnock of Tennessee

  • 5th Place - Kolten Oborny of Texas

  • 6th Place - Tyson McCullough of Georgia

14 & Under - 105

  • 1st Place - Joel Brown of North Carolina

  • 2nd Place - Eugene Harney of Ohio

  • 3rd Place - Hayden Whidden of Florida

  • 4th Place - Nolan Banfield of Kentucky

  • 5th Place - Timothy McGuire of Texas

  • 6th Place - Jack Wyland of South Carolina

14 & Under - 110

  • 1st Place - Christopher Minto of Florida

  • 2nd Place - Joshua Denson of Georgia

  • 3rd Place - Latrell Schafer of Georgia

  • 4th Place - Garrett Williams of South Carolina

  • 5th Place - Keegan Williams of Indiana

  • 6th Place - Egan Gustilo of Florida

14 & Under - 115

  • 1st Place - joseph sealey of North Carolina

  • 2nd Place - Damen Pullen of Tennessee

  • 3rd Place - Cale Roggie of Virginia

  • 4th Place - Luke Belcher of Tennessee

  • 5th Place - Demetri Zertopoulis of Florida

  • 6th Place - Mason Sells of Tennessee

14 & Under - 120

  • 1st Place - Christian Moder of Florida

  • 2nd Place - Easton Shelley of North Carolina

  • 3rd Place - Seth Larson of Georgia

  • 4th Place - Edward Spencer of Indiana

  • 5th Place - Gunner Ivey of Florida

  • 6th Place - Matteo Nikolov of Texas

14 & Under - 125

  • 1st Place - Bryant Beane of Kentucky

  • 2nd Place - Bray Emerine of Indiana

  • 3rd Place - Riley Fort of Tennessee

  • 4th Place - Emil Necula of Georgia

  • 5th Place - Roman Garcia of Florida

  • 6th Place - James Baltutis of Florida

14 & Under - 130

  • 1st Place - Koen Hoffman of Florida

  • 2nd Place - Malachi Bennett of Tennessee

  • 3rd Place - Hoke Poe of Georgia

  • 4th Place - Kolton Reis of Louisiana

  • 5th Place - Gabriel Voegel of Indiana

  • 6th Place - Devin Stone of Alabama

14 & Under - 135

  • 1st Place - Brayden Pinney of Florida

  • 2nd Place - Jacob Nance of North Carolina

14 & Under - 140

  • 1st Place - Anthony Mannella of Georgia

  • 2nd Place - Trent DeBow of Georgia

  • 3rd Place - Parker Ferrell of Virginia

  • 4th Place - Frank Solozano of Florida

  • 5th Place - Cole Williams of Georgia

  • 6th Place - Logan Eller of Georgia

14 & Under - 145

  • 1st Place - Jacob Baier of Virginia

  • 2nd Place - Gabriel Arnold of Georgia

  • 3rd Place - Landon Taylor of Florida

  • 4th Place - Brody Burns of North Carolina

  • 5th Place - Matthew Wilson of Tennessee

14 & Under - 155

  • 1st Place - Cayden Cash of Virginia

  • 2nd Place - AJ Fricchione of New York

  • 3rd Place - Luke Kemper of Indiana

  • 4th Place - Kendrick Curtis of Tennessee

  • 5th Place - Dominic Joyce of Florida

  • 6th Place - Benjamin Vogt of Texas

14 & Under - 165

  • 1st Place - AJ Fricchione of New Jersey

  • 2nd Place - Camden McDanel of Ohio

  • 3rd Place - Omaury Alvarez of Georgia

  • 4th Place - Connor Casterline of Alabama

  • 5th Place - Brayden Phillips of Georgia

  • 6th Place - Patrick Brackett of Tennessee

14 & Under - 175

  • 1st Place - Brady Colbert of Virginia

  • 2nd Place - GREGORIO HERRERA of Florida

  • 3rd Place - Max Castro of New Jersey

14 & Under - 190

  • 1st Place - Dylon York of Florida

14 & Under - 205

  • 1st Place - Noah Todd of Tennessee

  • 2nd Place - Zander Mclane of Georgia

14 & Under - HWT

  • 1st Place - Carson Hall of Alabama

  • 2nd Place - Madden Sanker of Georgia

  • 3rd Place - Brycen Sanders of Tennessee